KURUMSAL

Hakkımızda


CTS Yazılım, müşterilerine en iyi ve etkili çözümleri, en yeni teknolojileri kullanarak sunmayı
ve tam müşteri memnuniyetini sağlayabilmek misyonu ile 2003 yılında kurulmuştur.

CTS Yazılım, müşterilerine en iyi ve etkili çözümleri, en yeni teknolojileri kullanarak sunmayı ve tam müşteri memnuniyetini sağlayabilmek misyonu ile 2003 yılında kurulmuştur. Şirketimizin ilk kurulduğu gün olduğu gibi bugüne kadar da her zaman en güncel teknolojileri yazılımlarımıza uygulamak ve tüm çözümlerimizi kullanıcı memnuniyetini ön planda tutacak şekilde ve en hızlı olarak müşterilerimizin karşısına çıkarmaktayız. Bu süre zarfında ürettiğimiz yazılımlar ve sunduğumuz çözümler ile pek çok konuda ihtisasımız müşterilerimizce teyit edilmektedir. Bunlardan bazılarını sıralayacak olursak;

Web / Client-Server Based Back-ofis uygulamaları

Şirketimizde geçmişten gelen dış ticaret, muhasebe ve lojistik uygulamaları tecrübelerimiz ile birlikte, çok sayıda müşterilerimiz için kritik önemde uygulamalar geliştirilmiştir. Bunlara örnek olarak verebileceklerimiz; Dış Ticaret ve Krediler uygulamaları, Üretim Planlama, Hazine ve Finansman uygulamaları, Lojistik uygulamaları sayılabilir.

CTS Yazılım‘ın tüm bunların yanında ana iştigal konusu yazılım olduğu için, her zaman kendini en güncel yazılım araçlarını kullanmak üzere yenilemekte ve bu teknolojilerde uzmanlıklar elde etmeye odaklanmaktadır. Firmamızın kendi uzmanlıkları arasında sayabileceği konulara yukarıda bahsedilen başlıklar ve bu maddeler için gereken tüm yetkinliklerin dışında, veritabanı analiz ve performans optimizasyonu, sahadan veri toplama ve raporlama gibi uzmanlıklarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

20.YIL

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi gereksinimlerini tanımlayan tek uluslararası denetlenebilir standarttır. İş devamlılığını, kaçınılmaz felaket durumlarında kaybın en aza indirilmesini, bizim ve müşterilerimizin yapı taşları sayılan kaynakların her koşulda gizliliğinin, ulaşılabilirliğinin ve bütünlüğünün korunmasını amaçladık. Bu amaç doğrultusunda, ISO/IEC 27001 gerekliliklerine uygun yeni yöntemlerle, bilgi güvenliğini en üst seviyede tutarak iş süreçlerimizi yürütmekteyiz.

Çözüm Ortaklarımız

Çözüm ortaklarımızla işbirliği sağlayarak müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız.