MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri Hizmetleri

CTS Yazılım, Philip Morris International firmasına yönelik sunduğu destek hizmetleri kapsamında, müşteri taleplerini titizlikle ele almakta ve bu ihtiyaçları belirlenen planlar doğrultusunda etkili bir biçimde karşılamaktadır. Kurulan sistemlerin sorunsuz bir şekilde işleyebilmesi adına, kurum kültürüne uygun sözleşmeli veya çağrı bazlı destek hizmetleri sağlanmaktadır.

Destek operasyonunun yanı sıra, CTS Yazılım aynı zamanda IT altyapı hizmetleri sunarak Philip Morris International’ın kurulum aşamasından başlayarak süreç yönetimi ve projelerin sonlanmasına kadar geniş bir destek yelpazesi sunmaktadır. Bu kapsamda, altyapı hizmetleri çerçevesinde, firmanın kurmuş olduğu yapıya uygun çözümler sunulmakta ve süreçlerin etkin bir şekilde yürütülmesi için gereken desteği sağlamaktadır.

CTS Yazılım’ın sağladığı destek ve altyapı hizmetleri, Philip Morris International’ın iş süreçlerinin verimli bir şekilde yönetilmesine katkı sağlamakta, teknolojik alanda güçlü bir iş birliği oluşturarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Bize Ulaşın

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.