ENDÜSTRİ 4.0 UYGULAMALARI

Endüstri 4.0 Çözümleri

Yeni nesil teknoloji ve yazılımlarımız ile, sahadan, üretim makinelerinizden veri toplayarak, iş süreçleriniz ile entegre olup üretim verimliliği ve izlenebilirliğini arttırarak akıllı fabrika çözümleri üretiyoruz.

20 yıllık üretim sistemleri ve IoT tecrübemizi birleştirerek, tüm süreçlerinizi sahadan gelen canlı veriler ile birleştirerek, üretim maliyetinin düşürülmesi ve kalitesinin arttırılmasını sağlayarak süreçlerinizi dijitalleştiriyoruz. Tüm bu dijitalleşme süreci ile,müşterilerinize daha hızlı ürün sağlamayı, maliyetlerinizi düşürüp, kaynaklarınızı en etkin şekilde kullanmanız için, ERP ve MES uygulamaları ile entegre olarak toplam kazancınızın arttırılmasını sağlıyoruz.

Etkili, hızlı ve görsel olarak üretim sahanızı izleyip, tüm süreçlerinizi optimum seviyede yürütmenizi sağlayabilirsiniz. Uzman kadrolarımız ile tüm bu süreci uçtan uca yürütüyoruz. Sahadan ver toplanmasından, ERP entegrasyonu ve verilerin etkili ve güçlü görselleştirilmesi, süreç analiz ve tasarımlarında sizlere destek oluyoruz.

Üretim Verimliliği

Gerçek zamanlı izleme ve yönetim çözümlerimiz ile en alt proseslerden tesis geneline kadar tüm üretim verimliliğinin takibi

Endüstriyel
IoT

En yeni IoT teknolojilerini kullanarak makinelerinizin tüm verilerini gerçek zamanlı izleme ve analiz etme imkanı

Dijital Tesis Yönetimi

Tesisinize ait tüm süreçlerin dijital izleme sistemleri ile takibini sağlayarak gerçek zamanlı performans verilerine erişim imkanı

Kestirimci Bakım

Makine öğrenimi ve Yapay Zeka teknolojileri ile kritik ekipmanlarınızdaki arızaların önceden tahmini

Bize Ulaşın

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.