IoT

IoT Nesnelerin İnterneti Servislerimiz

Günümüzde kurumların ve şirketlerin dijital dönüşüm yolculuğunun en önemli adımlarından biri de IoT (Nesnelerin Interneti) temelli süreç ve iş modellerini güncellemesi ile olmaktadır. 10 Yılın üzerinde IoT çözümleri geliştirme tecrübemiz ile, kurumlarınızın IoT temelli dijital dönüşüm yolculuğunda uçtan uca çözüm sunmaktayız.

CTS IoT Portalımız, tüm iş süreçlerinizi gerçekleştirilebilecek şekilde kurgulayabileceğimiz esnekliğe sahiptir. Geniş bağlantı opsiyonları ile, Lora – LoraWan – GSM- Bluetooth ve benzeri bağlantı seçeneklerinden kurumların ihtiyaçları çerçevesinde en uygun çözüm ve fikir üretmekteyiz. Bugüne kadar 30’un üstünde farklı IoT temelli çözüm üretilmiş halen müşterilerimiz tarafından kullanılmaktadır. Bulut temelli yada yerinde kurulu çözümler sunulmaktadır.
Zaman ve maliyetten tasarruf ederek iş süreçlerinizi optimize etmek, yeni iş modelleri geliştirmek için güvenli ağımız, öncü platform ve yenilikçi ekosistemimizde ihtiyacınıza uygun esnek IoT çözümlerimizle; endüstriden tarıma, finanstan otomotive, lojistikten enerjiye uzanan birçok sektörde verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Sadece izleme değil , geliştirilecek farklı etkileşim modelleri ile nesnelerinizi otomatik veya manuel olarak uzaktan yönetim de yapabilecek olmak, süreçlerinizi tasarlarken sizlere sınırsız olanaklar sağlamaktadır.

Kolay Dijital Dönüşüm

Tüm endüstrilerin dijital dönüşümünü gerçekleştiren entegre çözümler

Entegre
Çözümler

Tüm varlık ve iş uygulamalarını bütünleşik yönetme imkanı

Maliyet Tasarrufu ve Verimli Kullanım

IoT destekli akıllı cihaz takibi sayesinde verimli varlık kullanımı

Bize Ulaşın

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.