ÖZEL ÇÖZÜMLER / PROJE GELİŞTİRME

Özel Çözümler / Proje Geliştirme

Firmaların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda tüm ayrıntılarına kadar detaylandırılmış proje bazlı çözümler üretiyoruz.

Projenin ölçeği ve hedef kitlesi ne olursa olsun, bünyemizde geliştirdiğimiz proje yönetim yazılımı iş sürecinin doğru yönetilmesinde aktif bir rol oynamaktadır. Proje yönetim yazılımı, projesi hazırlanan firma ile birlikte tüm süreci belirlenen plan doğrultusunda şeffaf ve iş takvimine bağlı olarak yönetmemizi sağlar.

Projenin aşamaları, dosya ve dokümanları, toplantı notları, görevler ve zaman çizelgeleri, gantt çizelgesi, destek talepleri, faturaları eş zamanlı olarak müşteri panelinde oluşturulan kullanıcılar tarafından yetkileri ile sınırlı olmak koşuluyla takip edilebilir. Böylelikle global ölçekte bir yazılım projesini başarıya ulaştırmak için tecrübeli ekibimiz, süreç içerisindeki disiplinli ve sistematik çalışmasının müşterilerimiz tarafından takip edilebilmesi için gereken zemini sağlamaktadır.

Proje Planlama ve Analiz

Yazılım projelerinizde sürecin nasıl gideceğini ve nasıl bir sonuçla karşılaşacağınızı “proje planlama ve analiz süreci” belirliyor. CTS Yazılımi Ekibi, özellikle planlama ve analiz süreçlerinizi inceleyerek olası hata ve eksikleri tespit ediyor ve her zaman birkaç adım sonrasını düşünerek projeden en yüksek verimi almanızı sağlıyor.

Proje Geliştirme

Yazılımın temel çatısı nasıl oluşturuldu? Diğer yazılımlarla entegrasyonları tasarlandı mı? Veri akışının nasıl sağlanacağı ve iş süreçleri belirlendi mi? CTS Yazılım Proje Danışmanlık Hizmetinde tüm bu sorular tekrar sorulur, cevaplar incelenir, eksik ya da hatalı alanlar revize edilir. Ve böylece size özel yazılımınız kodlanmadan önce uygulanmış olması gereken tüm süreçler sağlama alınır.

Test ve Kontrol

Kodlanmış olan yazılımın canlıya geçiş yani uygulamaya alınmadan önce proje test ekibi ve kullanıcılar tarafından belirli testlerden geçmesi gerekiyor. CTS Yazılım proje ekibi bu aşamada uygulanması gereken testler ve kontrol edilmesi gereken alanlarla ilgili danışmanlık hizmeti vererek, yazılımdan en yüksek verimi almanızı sağlıyor.

Hiçbir yazılım kusursuz değildir. Fakat kusursuza yakın yazılım söz konusu olabilir. Bunun için de proje süreçlerinin çok iyi işletilmesi gerekiyor. CTS, projelerinizi her aşamasında gereken hassasiyet ve özeni göstererek kusursuza yakın sonuç almanızı sağlıyor.

Bize Ulaşın

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.